Dietetyk Cennik

Niezależnie od okresu, zawsze dostajesz pełen zakres usług.

Jak to działa?

  Ma być tak, jakbyś osobiście spotykał się z dietetykiem:
 1. Zaraz po zaksięgowaniu płatności otrzymasz link do ankiety dietetycznej, dzięki której dokładnie poznamy Twoje oczekiwania oraz nawyki żywieniowe.
 2. Gdy wypełnisz ankietę, specjalista dietetyk zadzwoni by się przedstawić i ją skonsultować. Będzie miał on przyjemność tworzyć Twoją dietę, konsultować jej efekty oraz wspierać Cię w jej realizacji.
 3. Po rozpisaniu diety, otrzymasz dostęp do serwisu z możliwością zarządzania dietą, drukowania listy zakupów, monitorowania efektów oraz stałego kontaktu z osobistym dietetykiem.

Wszystko po to aby maksymalnie efektywnie osiągnąć zamierzone przez Ciebie cele!

Najczęściej zadawane pytania.

 • Czym to się różni od innych diet z Internetu?
  Tu nie ma automatów. Nie składamy też diet z gotowych klocków. Oferujemy usługę profesjonalistów, którzy skupią się całościowo na Tobie i Twoim żywieniu. To tak, jakbyś udał się do poradni żywieniowej, ale łatwiej i szybciej, bo online.
 • Czy dam radę?
  Oczywiście każda dieta wymaga zaangażowania i zapału. Wiemy, że masz wszystko aby osiągnąć swój cel. Musisz tylko spróbować. Dostaniesz stały kontakt ze swoim dietetykiem. Będzie on reagował na Twoje potrzeby i dopracowywał dietę tak, aby była ona przyjemna, łatwa i przede wszystkim korzystna dla Twojego zdrowia.
 • Jak mogę zapłacić?
  Ceny dietetyka zależą od okresu współpracy. Transakcje dokonywane są za pomocą płatności Internetowych. Płacisz tak, jak w standardowym sklepie internetowym: elektronicznie, za pomocą karty lub tradycyjnym przelewem.